Drazí rodičové, milé děti a přiznivci,
rádi bychom Vás oslovili jménem kroužku Malý Kuchař Centra inspirace a tvořivosti ke společné akci „Pečení Malých kuchařů pro nemocnice“.
Jsme si vědomi toho, že podobných „pečeme akcí“ bylo hlavně na začátku epidemie mnoho.
V posledních dnech však máme spíše dojem, že podpora lékařů a sestřiček upadá a jejich práce nachází jen malou podporu ze strany veřejnosti. Ve chvílích, kdy si sahají na dno a denně podepisují množství neveselých zpráv, by jim něco radostného přišlo k duhu. Stačila by drobná připomínka toho, že na ně myslíme.
Nejedná se o velkou akci, nechceme burcovat davy, za cíl si klademe povzbudit alespoň pár pracovníků ve zdravotnictví tím, že jim děti z kroužku upečou něco dobrého a k tomu třeba namalují hezký obrázek.
Budeme velmi rádi, pokud si s dětmi vyšetříte chviličku času na moučník/dezert nebo třeba slaný quiche, který jsme většinou s Malým kuchařem v tomto čase dělali. O dopravu a předání na místo do vybrané nemocnice se postaráme my.
Jak to bude probíhat?
Domácí napečené výrobky předáte: ve středu 17.3. od 14 – 18hod v CIT (bezpečně s respirátorem), pokud by se Vám hodilo i jiný termín, dejte vědět, zkusíme to nějak skloubit
Co upéct:
Cokoliv, co se dobře transportuje a dělí na kousky. Kdo pečení nestihne, může se připojit s ovocem, kávou, sušenkami….
Jak výtvor zabalit:
Stačí do celofánu, přes noc zůstane ve ledničce, takže žádné strachy, že se zkazí.
Co přibalit:
Pěkný obrázek nebo psaníčko, osobní věnování je prostě vždycky dobré, nemyslíte?
Finish celé akce:
Předání do nemocnice (VFN na Karlově náměstí na oddělení KARIM – Klinika anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny, oddělení RES – UP (resuscitace urgentni příjem) proběhne ve čtvrtek 18.3. odpoledne.
Předem Vám za všechny z CIT i za domluvenou nemocnici moc děkujeme a těšíme se, že se u našeho výdejního okénka alespoň na chvilku potkáme.
S dotazy prosím rovnou na info@obcanskainspirace.cz.
Vaše CIT